banner61

Kaymakam Yakuta, ev ziyaretlerine devam ediyor

banner35

HANE ZİYARETLERİNE DEVAM EDEN DALAMAN KAYMAKAMI MESUT YAKUTA, GÜRKÖY MAHALLESİ'NDE İKAMET EDEN GÖKÇEOĞLU VE TÜRK AİLELERİNE HANE ZİYARETİNDE BULUNDU.

Kaymakam Yakuta, ev ziyaretlerine devam ediyor
banner66

IHAAW144118-GEN/2-02-2024

- Kaymakam Yakuta, ev ziyaretlerine devam ediyor

(Fotoğraflı)

Necati Kanbur

MUĞLA (İHA) - Hane ziyaretlerine devam eden Dalaman Kaymakamı Mesut Yakuta, Gürköy Mahallesi’nde ikamet eden Gökçeoğlu ve Türk ailelerine hane ziyaretinde bulundu.

Dalaman Kaymakamı Mesut Yakuta kamu kurum ve kuruluşlarına düzenli olarak gerçekleştirdiği ziyaretlerin yanı sıra ilçenin farklı mahallelerinde hane ziyaretlerine de devam ediyor. Kaymakam Yakuta bu kapsamda Gürköy Mahallesi’nde ikamet eden Gökçeoğlu ve Türk ailelerine hane ziyaretinde bulundu. Aile bireyleri ile sohbet eden Kaymakam Mesut Yakuta ailelerin talep ve isteklerini dinleyerek sağlık ve sıhhatlerini sordu. Aileler ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederken, Kaymakam Yakuta, ailelerin talepleri doğrultusunda imkanlar dâhilinde ihtiyaçlarının karşılanacağını belirtti. Ziyaretlerde Kaymakam Yakuta’ya, emniyet müdürü, jandarma komutan vekili, SYDV müdürü ve Gürköy Mahalle Muhtarı eşlik etti.

(UE-Y)

2.02.2024 14:42:25 TSI

NNNN

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER