Büyükşehir Belediyesi Kuşadası’ndaki temizlik çalışmalarını sürdürüyor

banner35

AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NE BAĞLI TEMİZLİK EKİPLERİ, AYDIN KENT GENELİNDE ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR. EKİPLER, BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN SORUMLULUK ALANLARINDA OLAN KUŞADASI İLÇESİ, DAVUTLAR VE GÜZELÇAMLI MAHALLELERİNDE TEMİZLİK ÇALIŞMALARINI GERÇEKLEŞTİRDİ.

Büyükşehir Belediyesi Kuşadası’ndaki temizlik çalışmalarını sürdürüyor

Aydın Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı temizlik ekipleri, Aydın kent genelinde çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler, Büyükşehir Belediyesi’nin sorumluluk alanlarında olan Kuşadası ilçesi, Davutlar ve Güzelçamlı mahallelerinde temizlik çalışmalarını gerçekleştirdi.

Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekipler rutin temizlik çalışmalarının sürdürmelerinin yanı sıra caddeleri, bulvarları ve kent mobilyalarını da tertemiz tutuyor. Kent estetiğine ve temizliğine hassasiyet ile yaklaştıklarını ifade eden Çerçioğlu, "Kentimizde sorumluluk alanlarımızda bulunan tüm noktalarda gece-gündüz demeden temizlik çalışmalarımızı titizlikle sürdürüyoruz. Aydın’ı pırıl pırıl tutmak için tüm ilçelerimizde eş zamanlı olarak çalışmalarımız devam ediyor" ifadelerini kullandı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER