Bozdoğan jandarması vatandaşları uyardı

banner35

AYDIN'IN BOZDOĞAN İLÇESİNDE JANDARMA EKİPLERİ KEMER BARAJI'NDA FAALİYETE BAŞLAYAN TEKNE TURLARI İÇİN TEKNE KAPTANLARI İLE ADNAN MENDERES PİKNİK ALANINDA PİKNİK YAPAN VATANDAŞLARI ÇEŞİTLİ KONULAR HAKKINDA UYARDI.

Bozdoğan jandarması vatandaşları uyardı

Aydın’ın Bozdoğan ilçesinde jandarma ekipleri Kemer Barajı’nda faaliyete başlayan tekne turları için tekne kaptanları ile Adnan Menderes Piknik alanında piknik yapan vatandaşları çeşitli konular hakkında uyardı.

Aydın’da jandarma ekipleri vatandaşların huzur ve güvenliği için çalışmalarını sürdürmenin yanı sıra çeşitli konularda da vatandaşları bilgilendirme faaliyetleri gerçekleştiriyor. Bozdoğan İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından Bozdoğan ilçesinde bulunan Kemer Barajı ve Adnan Menderes Piknik Alanında faaliyete başlayan tekne turları için tekne kaptanları uyarılırken, tura katılan vatandaşların boğulma olaylarına karşı can yeleği giyme gerekliliği hatırlatıldı. Öte yandan Adnan Menderes Piknik alanı vatandaşların huzur ve güven içerisinde keyifli vakit geçirmeleri amacıyla özellikle orman yangınlarına karşı kontrol edildi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER