banner61

Başkan Özcan, sağanak yağış için uyardı

banner35

AYDIN (İHA) - METEOROLOJİ 2. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ TAHMİN VE ERKEN UYARI MERKEZİ’NDEN GELEN VERİLERİ GÖRE BUGÜN NAZİLLİ'DE ETKİLİ VE SAĞNAK YAĞIŞLAR BEKLENİRKEN, NAZİLLİ BELEDİYE BAŞKANI KÜRŞAT ENGİN ÖZCAN, YAŞANABİLECEK OLUMSUZLUKLARA KARŞI HAZIRLIKLI OLDUKLARINI BELİRTEREK VATANDAŞLARI DİKKATLİ OLMALARI KONUSUNDA UYARDI.

Başkan Özcan, sağanak yağış için uyardı

Meteoroloji 2. Bölge Müdürlüğü Tahmin ve Erken Uyarı Merkezi’nden gelen verileri göre bugün Nazilli’de etkili ve sağnak yağışlar beklenirken, Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, yaşanabilecek olumsuzluklara karşı hazırlıklı olduklarını belirterek vatandaşları dikkatli olmaları konusunda uyardı.

Bugün öğleden sonra Nazilli ilçesinde etkili olacak kuvvetli sağanak yağışlardan dolayı vatandaşın dikkatli ve tedbirli olmasını isteyen Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan; "Meteoroloji 2. Bölge Müdürlüğü Tahmin ve Erken Uyarı Merkezi’nden gelen verileri göre gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. Bölgemizde oluşabilecek kuvvetli rüzgar, sel, su baskını, dolu gibi durumlarda vatandaşlarımızın dikkatli ve tedbirli olması gerekmektedir. Meydana gelebilecek olumsuzluklara karşı önlem almalarını ve acil durumda da çağrı merkezimiz ile iletişime geçmelerini istiyoruz" ifadelerinikullandı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER