Başkan Kaplan iftarda vatandaşlarla buluştu

banner35

AK PARTİ AYDIN MİLLETVEKİLİ SEDA SARIBAŞ İLE KOÇARLI BELEDİYE BAŞKANI VE CUMHUR İTTİFAKI AK PARTİ KOÇARLI BELEDİYE BAŞKAN ADAYI NEDİM KAPLAN, RAMAZAN AYI NEDENİYLE GÖNÜL SOFRASI İFTARLARINDA VATANDAŞLAR İLE BULUŞUYOR.

Başkan Kaplan iftarda vatandaşlarla buluştu

Cumhur İttifakı AK Parti Koçarlı Belediye Başkan adayı Nedim Kaplan, Ramazan ayı nedeniyle gönül sofrası iftarlarında vatandaşlar ile buluşuyor.

Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan, hem vatandaşların sorunlarını evlerinde dinliyor, hem de Ramazan ayının bereketini hemşerileriyle birlikte yaşıyor. Vatandaşların her zaman olduğu gibi Ramazan ayından da yanlarında olduklarını söyleyen Başkan Kaplan, “Ramazan paylaşım ayıdır, birlik ve beraberliğimizin pekiştiği aydır. Hemşerilerimiz ile birlikte iftar sofrasında buluşup hem sıkıntılarını dinliyoruz, hem de ramazan ayının bereketini ve heyecanını birlikte yaşıyoruz. Bugün de AK Parti Aydın Milletvekilimiz Seda Sarıbaş, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanımız Ebru Alp Kayır, AK Parti ilçe Başkanımız Ümit Özdemir ve AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanımız Aylin Dağdeviren ile birlikte Orta Mahalle’den Ahmet Kocatürk ve ailesinin hazırlamış olduğu sıcak ve samimi iftar sofrasına konuk olduk ve gönül sofralarında dualarla açtık oruçlarımızı. İftar sofralarımız aynı zamanda gönül sofralarımız olsun. Birliğimiz, beraberliğimiz, bereketimiz bol, sofralarımız her daim kalabalık olsun” dedi.

Kaplan ayrıca, “AK Parti Aydın Milletvekili Seda Sarıbaş ile birlikte ilçemiz önceki dönem Esnaf Odası başkanlarımızdan Mehmet Gökçen’in kıymetli annesi Nigar teyzemizin, ilçemiz esnaflarından Mustafa Atar ve değerli eşi Ayşe Atar’ı ile ilçemiz esnaflarından Sadettin Saygın değerli eşi Ayşe Saygın’ın evlerini misafir olarak, Ramazanlarını mübarek edip, hayır dualarını aldık. Misafirperverlikleri ve güler yüzleri için kendilerine teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER