banner61

Başkan Atay Kitap Kafe’de çocuklarla buluştu

banner35

EFELER BELEDİYE BAŞKANI MEHMET FATİH ATAY, GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE AÇILIŞINI YAPTIĞI OVAEYMİR MAHALLESİ KİTAP KAFE’DE ÇOCUKLARLA BULUŞTU. 14’ÜNCÜ BİLGİ YUVASINI DOLDURAN BİLGİ KÂŞİFLERİ, AYRICALIKLI MEKAN İÇİN BAŞKAN ATAY’A TEŞEKKÜR ETTİ.

Başkan Atay Kitap Kafe’de çocuklarla buluştu
banner66

Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, geçtiğimiz günlerde açılışını yaptığı Ovaeymir Mahallesi Kitap Kafe’de çocuklarla buluştu. 14’üncü bilgi yuvasını dolduran bilgi kâşifleri, ayrıcalıklı mekan için Başkan Atay’a teşekkür etti.

Göreve geldiği 2019 yılından bu yana Efeler için çalışmalarını sürdüren Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay’ın hizmetlerinden biri de Kitap Kafeler oldu. Ders çalışmaya elverişli ortamı, internet bağlantılı bilgisayarları, güler yüzlü çalışanları ve ücretsiz ikramlarıyla Kitap Kafeler yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Bu ilgiye kayıtsız kalmayan Başkan Atay, 14’üncü Kitap Kafe’nin kurdelesini Ovaeymir Mahallesi’nde 13 Aralık Çarşamba günü kesti. Açılışından kısa süre sonra yoğun ilgi gören mekanı ziyaret eden Başkan Atay, bilgi meraklıları ile bir araya geldi ve sohbet etti. Kitap Kafe’yi çok beğendiklerini ifade eden çocuklar Atay’a teşekkür etti.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER