Başkan adayı Özel, gençleri Kışlası’na dualarla uğurladı

banner35

BOZDOĞAN’DA MAHALLE ZİYARETLERİNE ARA VERMEDEN DEVAM EDEN BELEDİYE BAŞKAN ADAYI M. GALİP ÖZEL, KINALI KUZULARI DUALARLA KIŞLALARINA UĞURLADI.

Başkan adayı Özel, gençleri Kışlası’na dualarla uğurladı

Bozdoğan’da mahalle ziyaretlerine ara vermeden devam eden Belediye Başkan Adayı M. Galip Özel, kınalı kuzuları dualarla kışlalarına uğurladı.

Aydın Bozdoğan ilçesi Yazıkent Mahallesi’nde 2004/1 tertip olarak vatani görevini yapacak olan gençler dualar eşliğinde kışlalarına uğurlandı. Yazıkent Kızılcakır Mahallesi’nde düzenlenen asker uğurlama törenine CHP Bozdoğan Belediye Başkan Adayı M. Galip Özel, CHP Bozdoğan ilçe yönetimi ve vatandaşlar katıldı.

Bozdoğan Belediye Başkan Adayı Galip Özel gençleri uğurlayıp vatan borçlarını sağ salim ödeyip gelmelerini diledi. Askerliğin öneminden de söz eden Galip Özel, “Vatanımızın bölünmez bütünlüğünü koruyup, bayrağımızı bu topraklarda ilelebet dalgalandıracak olan genç kardeşlerimizin güle güle gidip güle güle gelmelerini temenni ediyorum. Onları bugünlere getirip asker ocağına uğurlayan anne ve babalarının ellerinden öper, tüm askerlerimize hayırlı tezkereler dilerim” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER