banner61

Aydınlı sporcular çekiç atmada başarıya doymuyor

banner35

İZMİR'DE DÜZENLENEN U20 KULÜPLERARASI TÜRKİYE ŞAMPİYONASI'NDA AYDINLI SPORCULAR, BAŞARIYA İMZA ATTI. ÇEKİÇ ATMA BRANŞINDA HABİB İSLAM KURT, 65,23 METRELİK DERECESİYLE TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLURKEN, YUSUF BOZKAŞ İSE 60,50 METRELİK DERECESİYLE İKİNCİ OLDU.

Aydınlı sporcular çekiç atmada başarıya doymuyor

İzmir’de düzenlenen U20 Kulüplerarası Türkiye Şampiyonası’nda Aydınlı sporcular, başarıya imza attı. Çekiç atma branşında Habib İslam Kurt, 65,23 metrelik derecesiyle Türkiye şampiyonu olurken, Yusuf Bozkaş ise 60,50 metrelik derecesiyle ikinci oldu.

İzmir’de düzenlenen U20 Kulüplerarası Türkiye Şampiyonası, 10-11 Eylül tarihlerinde yapıldı. Şampiyonada Aydınlı sporcular, atletizmde elde ettikleri başarılarla adlarından söz ettirmeye devam etti. Çekiç atma branşında Habib İslam Kurt, 65,23 metrelik derecesiyle Türkiye şampiyonu oldu. Kurt, bu derecesiyle kendi en iyi derecesini de elde etti. Yusuf Bozkaş ise 60,50 metrelik derecesiyle ikinci oldu.

Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürü Cenap Fillikçioğlu, sporcuları tebrik ederek, "Aydınlı sporcularımız, atletizmde elde ettikleri başarılarla bizleri gururlandırmaya devam ediyor. Habib İslam Kurt ve Yusuf Bozkaş’ı şampiyonlukları için tebrik ediyorum" dedi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER