banner61

Aydın’da trafik denetimi

banner35

AYDIN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ TRAFİK DENETLEME ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ VE BÖLGE TRAFİK DENETLEME ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLEN GENİŞ KAPSAMLI TRAFİK UYGULAMASINDA BİN 991 ARAÇ SORGULANIRKEN, 251 ARAÇ VE SÜRÜCÜYE TRAFİK İDARİ PARA CEZASI UYGULANDI. (ARŞİV)

Aydın’da trafik denetimi
banner66

Aydın İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ve Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen geniş kapsamlı trafik uygulamasında bin 991 araç sorgulanırken, 251 araç ve sürücüye trafik idari para cezası uygulandı.

Aydın İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ve Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü tarafından geçtiğimiz günlerde 57 ekip ve 117 trafik personelinin katılımıyla geniş kapsamlı trafik uygulaması gerçekleştirildi. Bin 991 aracın sorgulandığı denetimlerde; 15 adet ehliyetsiz araç kullanmak, 1 adet hatalı şerit değiştirmek, 25 adet trafik ışık ihlali, 6 adet alkollü araç kullanmak, 13 adet cep telefonu kullanmak, 14 adet kask takmamak, 202 adet de diğer maddelerden olmak üzere toplam 251 araç ve sürücüye trafik idari para cezası uygulandı. Denetimlerde ayrıca 6 araç da trafikten men edildi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER