banner61

ADÜ’deki kamelyalar mikrop yuvası oldu

banner35

AYDIN (İHA) - AYDIN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ (ADÜ) KAMPÜS İÇERİSİNDE BULUNAN KAMELYALAR, BAKIMSIZLIK SEBEBİYLE ADETA ÇÖPLÜĞE DÖNERKEN, MİKROP YUVASINA DÖNEN BÖLGE ADETA HASTALIĞI DAVETİYE ÇIKARIYOR.

ADÜ’deki kamelyalar mikrop yuvası oldu

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) kampüs içerisinde bulunan kamelyalar, bakımsızlık sebebiyle adeta çöplüğe dönerken, mikrop yuvasına dönen bölge adeta hastalığı davetiye çıkarıyor.

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) kampüsü içerisinde yer alan kamelyalar, öğrenciler ve personeller için bir dinlenme ve buluşma noktası olarak kullanılırken, kamelyaların son zamanlarındaki görüntüler, görenlerin tepkisini topluyor. Çevre düzenlemesinin yapılmaması sebebiyle kamelyalar adeta çöplüğe dönerken, bölgede bulunan engelli rampası ise yükselen kuru otlar nedeniyle kullanılamaz duruma geldi.

Birçok öğrenci ve vatandaşın Aydın’ı kuşbakışı izlemek için kullandığı kamelyalar, çöplük görünümünün yanı sıra hastalığa da davetiye çıkarıyor. Merkez kampüs içerisinde oluşan görüntüye tepki gösteren birçok vatandaş ise yetkililere çağrıda bulunarak bölgenin temizlenmesini istedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER