Sahada çalışan belediye işçileri Topuklu Efe’nin talimatıyla serinletildi

banner35

TÜRKİYE’NİN VE 2023 YILININ EN SICAK GÜNÜNÜN YAŞANDIĞI AYDIN’DA ZORUNLU HİZMETLERİN AKSAMAMASI İÇİN SAHADA ÇALIŞAN PERSONEL, AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM ÇERÇİOĞLU’NUN TALİMATI İLE SERİNLETİLDİ.

Sahada çalışan belediye işçileri Topuklu Efe’nin talimatıyla serinletildi

Türkiye’nin ve 2023 yılının en sıcak gününün yaşandığı Aydın’da zorunlu hizmetlerin aksamaması için sahada çalışan personel, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun talimatı ile serinletildi. 45 derce sıcak altında çalışan belediye işçileri ayaklarına kadar servis edilen buz gibi su ile serinleyerek belediye hizmetlerine devam etti.

Yılın en sıcak günün yaşandığı Aydın’da bazı kurumlar güneş altında ve sahada çalışan personeline sıcaklık izni uygularken, bazı kurumlar da çalışanlarına serinletmek ve sıcağın etkisini azaltmak için çeşitli uygulamalara gitti. Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, sahada çalışan personele gün boyu soğuk su servisi yaptırdı. Başkan Çerçioğlu’nun ince düşüncesi çalışanları memnun ederken işçiler, “Bize gönderilen soğuk su kadar, Başkanımızın bu ince düşüncesi bizim yüreklerimizi serinletti” diyerek Çerçioğlu’na teşekkür ettiler.

Güncelleme Tarihi: 26 Temmuz 2023, 21:08

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER