Başkan Çerçioğlu’ndan ‘Vizyonaydın’ projesi

banner35

AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM ÇERÇİOĞLU, AYDIN’A YAPILAN YATIRIMLARIN VE HİZMETLERİN BİLİNİRLİĞİNİ ARTIRMAK, KENTİN ULUSAL VE ULUSLARARASI ALANDA DAHA FAZLA TANITILMASINI SAĞLAMAK VE TURİZM AÇISINDAN POTANSİYELİN ARTIRILMASINA KATKI SUNMAK AMACIYLA AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ OLARAK VİZYONAYDIN PROJESİNİ HİZMETE SUNACAKLARINI İFADE ETTİ.

Başkan Çerçioğlu’ndan ‘Vizyonaydın’ projesi

Aydın Büyükşehir Belediyesi gerçekleştirdiği projelerle kenti daha modern ve estetik bir görünüme kavuşturmaya devam ediyor. Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Aydın’a yapılan yatırımların ve hizmetlerin bilinirliğini artırmak, kentin ulusal ve uluslararası alanda daha fazla tanıtılmasını sağlamak ve turizm açısından potansiyelin artırılmasına katkı sunmak amacıyla Aydın Büyükşehir Belediyesi olarak Vizyonaydın projesini hizmete sunacaklarını ifade etti.

"Vizyonaydın" projesi kapsamında, kültür, sanat, turizm, bilim, teknoloji, tarım ve hayvancılık gibi birçok alanda Aydın’ı ulusal ve uluslararası platformda tanıtmayı amaçlayan Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından Aydın Tanıtım Ajansı da kuruyoruz. Çerçioğlu, Aydın Tekstil’in restore edilerek Aydın’a fuar alanı olarak yeniden turizme kazandırılan fabrika binasının Vizyonaydın için temel tanıtım alanlarından birisi olacağının altını çizdi. Çerçioğlu, “Fuar Aydın, Aydın’ın uluslararası alanda tanınırlığını daha da artırmak için attığımız adımlardan sadece bir tanesi” şeklinde konuştu.

Çerçioğlu, Vizyonaydın ile Aydın‘ın değerlerinin uluslararası arenada daha fazla ortaya çıkarmayı hedeflediklerini belirterek, ”Kentimizin her alandaki yeniliklerinin, gelişmelerinin ve ortak değerlerimizin tüm Türkiye’de ve uluslararası arenada bilinirliğini artırarak kentimizin marka değerini, turizm potansiyelini daha da yukarıya çekeceğiz, Vizyonaydın bir marka olarak Aydın’ın değerine değer katacak” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2024, 17:23

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER