banner61

Aydın Büyükşehir Belediyesi’nden Kuşadalılara soğuk havada iç ısıtan ikram

banner35

AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARAFINDAN KUŞADASI BELEDİYESİ KAPALI PAZAR YERİ'NDE HALKA VE PAZAR ESNAFINA ÇORBA İKRAMINDA BULUNULDU.

Aydın Büyükşehir Belediyesi’nden Kuşadalılara soğuk havada iç ısıtan ikram
banner66

Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından Kuşadası Belediyesi Kapalı Pazar Yeri’nde halka ve pazar esnafına çorba ikramında bulunuldu.

Sosyal belediyecilik anlayışı ile hizmet veren Aydın Büyükşehir Belediyesi, soğuk havalarda pazar müşterilerini ve esnafını unutmadı. Başkan Özlem Çerçioğlu’nun talimatıyla Aydın Büyükşehir Belediyesi Hizmet Ağı (AYBA) ekipleri tarafından sıcak bir ikramda bulunuldu. Kuşadası’nda güne erken başlayan kapalı pazar yeri esnafı ve müşterileri için cuma pazarı girişinde sıcak çorba dağıtan AYBA ekipleri, halka Başkan Çerçioğlu’nun selamlarını iletti.

Çorba ikramına Kuşadası Belediye Başkan Yardımcıları Oğuzhan Turhan ve Seyfi Seyhan Suvari de katıldı. Başkan Yardımcıları Oğuzhan Turhan ve Seyfi Seyhan Suvari AYBA personeli ile birlikte ikram aracından çorba dağıtımında bulundu. Sıcak çorba ile yüzleri gülümseyen vatandaşlar Başka Özlem Çerçioğlu’na teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 22 Aralık 2023, 17:32

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER