Aydın Büyükşehir Belediyesi Aydın’ın yollarını yenilemeye devam ediyor

banner35

AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, HİZMET ODAKLI BELEDİYECİLİK ANLAYIŞI İLE KENTİN BİRÇOK NOKTASINDA YOL YAPIM ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR. FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI YOL YAPIM VE BAKIM ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ, GERMENCİK ŞEHİT CAFER SOKAĞI BAŞTAN SONA YENİLEYEREK VATANDAŞLARIN HİZMETİNE SUNDU.

Aydın Büyükşehir Belediyesi Aydın’ın yollarını yenilemeye devam ediyor

Aydın Büyükşehir Belediyesi, hizmet odaklı belediyecilik anlayışı ile kentin birçok noktasında yol yapım çalışmalarına devam ediyor. Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Yol Yapım ve Bakım Şube Müdürlüğü ekipleri, Germencik Şehit Cafer Sokağı baştan sona yenileyerek vatandaşların hizmetine sundu.

Büyükşehir, yol yapım çalışmalarını planlı, hızlı ve çözüm odaklı olarak sürdürüyor ve ardı ardına çalışmalarını tamamlıyor. Ekipler, Germencik Şehit Cafer Sokak’taki hızlı çalışmaları ile kısa sürede yolu vatandaşların hizmetine sundu. Altyapı ve üstyapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından yol çizgileri de çekilen sokak, vatandaşlardan tam not aldı.

Çalışmaların koordineli bir şekilde yapıldığını belirten vatandaşlar, yolların modern bir görünüme sahip olduğunu belirterek; yapılan hizmetler için Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2023, 15:27

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER