banner61

Adnan Menderes Bulvarı’ndaki çalışmalar tamamlandı

banner35

KENTİN BİRÇOK NOKTASINDA EŞ ZAMANLI OLARAK YOL YAPIM ÇALIŞMALARINI SÜRDÜREN AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, SÜRÜCÜLER VE YAYALAR İÇİN GÜVENLİ VE KONFORLU YOLLAR OLUŞTURMAYA DEVAM EDİYOR. FEN İŞLERİ DAİRESİ YOL YAPIM VE BAKIM ŞUBESİ EKİPLERİNİN EFELER’DE HIZLI, PLANLI VE ÇÖZÜM ODAKLI ÇALIŞMALARIYLA TEK TEK TAMAMLANAN YOLLAR, SICAK ASFALT SERİMLERİ YAPILARAK VATANDAŞLARIN HİZMETİNE SUNULUYOR.

Adnan Menderes Bulvarı’ndaki çalışmalar tamamlandı
banner66

Kentin birçok noktasında eş zamanlı olarak yol yapım çalışmalarını sürdüren Aydın Büyükşehir Belediyesi, sürücüler ve yayalar için güvenli ve konforlu yollar oluşturmaya devam ederken, Adnan menderes Bulvarı’ndaki çalışmalar tamamlandı.

Aydın Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Yol Yapım ve Bakım Şubesi ekiplerinin Efeler’de hızlı, planlı ve çözüm odaklı çalışmalarıyla tek tek tamamlanan yollar, sıcak asfalt serimleri yapılarak vatandaşların hizmetine sunuluyor. Efeler ilçesinin merkezinde yer alan ve şehrin ana arterlerinden biri olan Adnan Menderes Bulvarı’nda gerçekleştirilen çalışmalar tamamlandı. Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından asfalt serimi ile yaya geçidi, logo ve yol çizgi çalışmalarının tamamlanmasıyla yol 32 saat gibi kısa bir sürede vatandaşların hizmetine sunuldu.

Kent genelinde eş zamanlı çalışmaların süreceğini belirten Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, ‘‘Hizmet odaklı sosyal belediyecilik anlayışımız ile yol yapım ve yenileme çalışmalarımıza kentimiz genelinde eş zamanlı olarak devam ediyoruz. Ekiplerimizin planlı ve hızlı çalışmalarıyla yollarımızı vatandaşlarımız için daha konforlu ve güvenli hale getiriyoruz. Vatandaşlarımızın en iyiyi hak ettiğini bilerek yatırımlarımızı sürdüreceğiz’’ dedi.

Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı çalışmalarla daha konforlu yollara sahip olduklarını belirten vatandaşlar, yapılan hizmetler için Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2024, 18:24

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER