Şüpheli şahısların üzerlerinden uyuşturucu madde ele geçirildi

banner35

AYDIN İL JANDARMA KOMUTANLIĞI TARAFINDAN UYUŞTURUCU MADDE SATICISI VE KULLANICILARINA YÖNELİK YAPILAN ÇALIŞMALAR ÇERÇEVESİNDE GERMENCİK VE SÖKE İLÇELERİNDE DURUMLARINDAN ŞÜPHELENİLEREK DURDURULAN 3 ŞAHSIN ÜZERLERİNDE YAPILAN ARAMALARDA UYUŞTURUCU MADDE ELE GEÇİRİLDİ.

Şüpheli şahısların üzerlerinden uyuşturucu madde ele geçirildi

Aydın İl Jandarma Komutanlığı tarafından uyuşturucu madde satıcısı ve kullanıcılarına yönelik yapılan çalışmalar çerçevesinde Germencik ve Söke ilçelerinde durumlarından şüphelenilerek durdurulan 3 şahsın üzerlerinde yapılan aramalarda uyuşturucu madde ele geçirildi.

Aydın İl Jandarma Komutanlığı tarafından uyuşturucu madde kullanımı ve satışının önlenmesine yönelik çalışmalar aralıksız sürüyor. Edinilen bilgiye göre, Germencik ve Söke ilçesinde icra edilen devriyeler esnasında durumlarından şüphelenilen 3 şahıs durduruldu. Jandarma ekipleri tarafından durdurulan şüpheliler; M.E.K, Ş.K ve M.A.’nın üzerlerinde yapılan aramalarda bir miktar uyuşturucu madde ele geçirildi. Gözaltın alınan şüphelilerden M.E.K.’nin sağlık kuruluşunda yapılan testinde uyuşturucu madde kullandığı tespit edildi.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Güncelleme Tarihi: 10 Eylül 2023, 13:15

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER