Jandarma ekipleri motosiklet sürücülerini bilgilendirdi

banner35

AYDIN İL JANDARMA KOMUTANLIĞI TRAFİK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ KOORDİNESİNDE KUYUCAK İLÇE JANDARMA KOMUTANLIĞI TARAFINDAN İLÇEDEKİ MOTOSİKLET SÜRÜCÜLERİNE KASK VE FOSFORLU YELEK KULLANIMININ ÖNEMİ HAKKINDA BİLGİLENDİRMELERDE BULUNDU.

Jandarma ekipleri motosiklet sürücülerini bilgilendirdi

Aydın İl Jandarma Komutanlığı Trafik Şube Müdürlüğü koordinesinde Kuyucak İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından ilçedeki motosiklet sürücülerine kask ve fosforlu yelek kullanımının önemi hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

Aydın İl Jandarma Komutanlığı Trafik Şube Müdürlüğü kent genelindeki faaliyetlerini aralıksız sürdürüyor. Aydın İl Jandarma Komutanlığı Trafik Şube Müdürlüğü koordinesinde Kuyucak İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından Başaran ve Karapınar Mahallerinde motosiklet sürücülerine trafik güvenliği için kask ve fosforlu yelek kullanımının önemi, meydana gelebilecek kazalardan korumayı hedefleyen kask ve gece görünürlüğü sağlayan fosforlu yelek ile ilgili eğitim ve bilgilendirme yapıldı. Motosiklet sürücülerinden gelen soruları da yanıtlayan jandarma ekipleri sürücüleri trafikte dikkatli ve duyarlı olmaları konusunda uyardı.

Güncelleme Tarihi: 06 Eylül 2023, 16:01

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER