banner61

Germencik’te etil alkol ve cinsel içerikli hap ele geçirildi

banner35

AYDIN'IN GERMENCİK İLÇESİNDE KAÇAK VE SAHTE ALKOL İLE İLAÇ İMALATI SATIŞINA YÖNELİK YAPILAN OPERASYON ÇERÇEVESİNDE 15 LİTRE ETİL ALKOL, ALKOLLÜ İÇKİ ÜRETİMİNDE KULLANILAN KATKI MADDESİ VE 450 ADET CİNSEL İÇERİKLİ HAP ELE GEÇİRİLDİ.

Germencik’te etil alkol ve cinsel içerikli hap ele geçirildi

Aydın’ın Germencik ilçesinde kaçak ve sahte alkol ile ilaç imalatı satışına yönelik yapılan operasyon çerçevesinde 15 litre etil alkol, alkollü içki üretiminde kullanılan katkı maddesi ve 450 adet cinsel içerikli hap ele geçirildi.

Aydın İl Jandarma Komutanlığı’nın kaçakçılık ve organize suçlarla mücadele kapsamında çalışmaları aralıksız sürüyor. Edinilen bilgiye göre, Aydın İl Jandarma Komutanlığı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ile Germencik İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerince kaçak ve sahte alkol ile ilaç imalatı ve satışına yönelik koordineli çalışma çerçevesinde takibe alınan bir araç durduruldu. Araçta yapılan aramalarda; 15 litre etil alkol, 50 adet alkollü içki üretiminde kullanılan katkı maddesi, 450 adet cinsel içerikli hap ele geçirildi. Araç sürücüsü jandarma ekipleri tarafından gözaltına alındı.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Güncelleme Tarihi: 13 Kasım 2023, 09:45

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER