banner61

Aydın’da okullar ve kafeler polis gözetiminde

banner35

AYDIN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ ÇOCUK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ İL GENELİNDE YAPTIKLARI DENETİMLER KAPSAMINDA OKULLAR VE KAFELER BÖLGELERİNDE YAPTIKLARI DENETİMLERDE KURALLARA UYMAYAN İŞLETMELERE HAKKINDA TUTANAK DÜZENLEDİ.

Aydın’da okullar ve kafeler polis gözetiminde
banner66

Aydın İl Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü ekipleri il genelinde yaptıkları denetimler kapsamında okullar ve kafeler bölgelerinde yaptıkları denetimlerde kurallara uymayan işletmelere hakkında tutanak düzenledi.

Aydın İl Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü tarafından kent genelinde çocuk ve gençlerin korunmasına yönelik okullar ve kafeler bölgelerinde denetim gerçekleştirildi. 27 ekip ve 73 personelin katılımıyla yapılan çalışmalarda, 8 bilardo salonu, 22 kafe, 24 playstation oyun salonu, 33 internet kafe olmak üzere topl87 farklı işletmede denetim yapıldı. 668 şahsın GBT sorgusunun yapıldığı denetimler kapsamında; 1 şahsın yoklama kaçağı olduğu tespit edildi. 2 bilardo salonun kıraathane ruhsatlı olduğu, bir işletmede yaşı küçük 3 çocuk olduğu tespit belirlendi. 2 kafeye farklı isimde faaliyet göstermesi nedeniyle, 2 kafeye işyeri açma ve çalıştırma ruhsatı olmaması nedeniyle, 2 bilardo salonun da adresinde başka işletme olduğu anlaşılması üzere tutanak düzenlendi.

Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2024, 13:23

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER