banner61

Aydın’da jandarma ekipleri trafik levhaların kontrol etti

banner35

AYDIN İL JANDARMA KOMUTANLIĞI TRAFİK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ TARAFINDAN 2023-2024 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI'NIN BAŞLAMASI İLE BİRLİKTE İL GENELİNDEKİ OKUL VE ÇEVRESİNDE ZORUNLU BULUNMASI GEREKEN LEVHALARIN KONTROLÜ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Aydın’da jandarma ekipleri trafik levhaların kontrol etti

Aydın İl Jandarma Komutanlığı Trafik Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı’nın başlaması ile birlikte il genelindeki okul ve çevresinde zorunlu bulunması gereken levhaların kontrolü gerçekleştirildi.

Aydın İl Jandarma Komutanlığı Trafik Şube Müdürlüğü ekiplerince tarafından 2023-2024 Eğitim Öğretim yılında öğrencilerin okul dışında eğitim süreçlerinin güvenliğine ilişkin koruyucu ve önleyici hizmet ve tedbirlerin önlenmesine yönelik 17 ilçede bulunan toplam 318 okul ve çevresinde zorunlu bulunması gereken yaya ikonu, yaya geçidi ve 30 km/h mecburu hız levhası kontrolü yapıldı. Kontrol sonucunda; eksik, eskiyen, silinen ve görünüm özelliğini kaybeden trafik işaret levhaları ve yer işaretlerinin yenilenmesi için yolun yapım ve bakımından sorumlu kurum ve kuruluşlara bilgi verildi.

Güncelleme Tarihi: 14 Eylül 2023, 13:35

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER