banner61

Aydın’da Ekim ayında 170 aranan şahıs polis ekiplerine takıldı

banner35

AYDIN'DA EKİM AYI İÇERİSİNDE POLİS EKİPLERİ TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLEN ÇALIŞMALAR ÇERÇEVESİNDE 170 ARANAN ŞAHIS YAKALANIRKEN, YUNUS EKİPLERİNCE DE YAKALANAN 12 ARANAN ŞAHSIN ÜZERİNDEN UYUŞTURUCU MADDE VE SİLAH ELE GEÇİRİLDİ.

Aydın’da Ekim ayında 170 aranan şahıs polis ekiplerine takıldı

Aydın’da Ekim ayı içerisinde polis ekipleri tarafından gerçekleştirilen çalışmalar çerçevesinde 170 aranan şahıs yakalanırken, yunus ekiplerince de yakalanan 12 aranan şahsın üzerinden uyuşturucu madde ve silah ele geçirildi.

Aydın İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri halkın huzur ve güvenliğini sağlamak adına çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Asayiş Şube Müdürlüğü Aranan Şahıslar Büro Amirliği ve Yunus Timleri Büro Amirliği tarafından Ekim ayı içerisinde yapılan çalışmalarda; 20 yıl ve üzeri hapis cezası bulunan 2 şahıs, 10-20 yıl arası hapis cezası bulunan 3 şahıs, 5-10 yıl arası hapis cezası bulunan 13 şahıs, 5 yıla kadar hapis cezası olan 45 şahıs olmak üzere toplamda çeşitli suçlardan 170 şahıs yakalandı. Ayrıca, yunus ekiplerinin son günlerde yapmış olduğu çalışmalarda da; aralarında göçmen kaçakçılığı suçundan 3 yıl 4 ay hapis cezası bulunan şahsın bulunduğu toplam 12 aranan şahıs kıskıvrak yakalandı. Yapılan uygulamalarda 1 adet ruhsatsız ateşli silah, 9 farklı şahsın üzerlerinden 192 adet narkotik hap ve değişik miktarlarda narkotik madde ele geçirildi.

Güncelleme Tarihi: 10 Kasım 2023, 12:31

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER